Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB16HP00017-2
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor description | Intel Ultra 7 255U 1.7GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Brand | HP |
| Stock | In stock |
| Warranty | 1 year |
| Illuminated keyboard | Yes |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated |
Prijenosno računalo HP Pedgeook G4i odlikuje se iznimnim dizajnom i snažnom konfiguracijom. Pokreće ga snažan Intel Core Ultra 7 255U procesor s taktom od 1,7 GHz, koji podržava 16 GB DDR5 memorije. Za pohranu podataka dostupan je SSD disk od 512 GB . Za udobno korištenje, izvrstan IPS zaslon od 40,6 cm (16") s antirefleksnom zaštitom i rezolucijom od 1920x1200 (WUXGA) osigurava izvrsne performanse.
Računalo će se lako nositi sa zahtjevnijim zadacima.
Tehničke značajke:
Veze:
Fizičke značajke:
napajanje:
Jamstvo: 1 godina
Trenutno nema recenzija korisnika.