Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
STKM2000400
Novi proizvod
10 - 12 radnih dana
Količina: 200 raspoloživa (kod dobavljača)
| Kapacitet čvrstog diska | 2 TB |
| Boja proizvoda | Crno |
| Visina | 115,3 mm |
| Težina | 159 g |
| Širina | 80 mm |
| Dubina | 12,6 mm |
| Dubina ambalaže | 148 mm |
| Visina ambalaže | 34 mm |
| Težina paketa | 200 g |
| Širina ambalaže | 108 mm |
| Ethernet LAN veza | N |
| Wi-Fi | N |
| USB priključak | USB Tip-A |
| Podržani Windows operativni sustavi | Da |
| Tehnologija Thunderbolt priključka | N |
| USB verzija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Podržani Mac operativni sustavi | Da |
| Šifra harmoniziranog sustava (HS) | 84717050 |
| Kapacitet diska | 2 TB |
Trenutno nema recenzija korisnika.