Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
6V2L9UC
Otvorena ambalaža (više na linku)
1 god.
Ovaj proizvod je rasprodan
| Porodica procesora | Intel® Core™ i5 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Ne |
| Kapacitet | 256GB |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Maximum memory | 64 GB |
| WWAN | ne |
| Sku | 6V2L9UC |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
| Processor | Intel® Core™ i5-12500T / 2,0 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Max Turbo Speed 4,4 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ i5 |
| Filter memory | 8 GB |
| Memory | 8 GB DDR4 |
| Disk | 256 GB SSD |
| Filter graphics | INTEL |
| Graphic card | Intel® UHD Graphics 770 (IGP) |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Usb2 | ne |
| Usb3 | 5x |
| Wifi | da |
| Oper system | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Product condition | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | ne |
| Fingerprint | ne |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 2x |
| USB | 5x |
| Thunderbolt | 0x |
| Addons | brez tipkovnice in miške |
| Ram type | DDR4 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | ne |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | neyes |
| Manufacturer name | HP Inc. |
| Manufacturer address | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304 |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | HP tehnična regulativna ekipa |
| Manufacturer address eu | 08028 Barcelona |
| Manufacturer country eu | Španjolska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.