Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
A9DM2EAR
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Porodica procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Dijagonala monitora | 80 cm (31,5") |
| Ean | 0198415945082 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 2 TB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Maximum memory | 64 GB |
| WWAN | ne |
| Sku | A9DM2EAR |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 155H / 1,4 - 3,8 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/22T) / 5,0 GHz TurboBoost |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Filter memory | 32 GB |
| Memory | 32 GB (2x 16 GB) DDR5 |
| Disk | 2 TB SSD |
| Screen size | 80,01 cm (31,5") UHD (3840 x 2160) IPS WLED | 550 nits | 95% DCI-P3 |
| Filter graphics | INTEL |
| Graphic card | Intel® Arc™ Graphics (IGP) |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Usb2 | ne |
| Usb3 | 4x |
| Wifi | da |
| Oper system | Microsoft Windows 11 |
| Country origin | Engleska tipkovnica (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Fingerprint | ne |
| Monitor max resolution | 4K UHD 3840 x 2160 |
| Filter lcd | 80 cm (31,5") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 1x |
| USB | 4x |
| Thunderbolt | 0x |
| Addons | brezžična tipkovnica, brezžična miška |
| Ram type | DDR5 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | ne |
| Video over usbc | 1x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | neyes |
| Manufacturer name | HP Inc. |
| Manufacturer address | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304 |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | HP tehnična regulativna ekipa |
| Manufacturer address eu | 08028 Barcelona |
| Manufacturer country eu | Španjolska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.