Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
ILTS3E51K40
A kvaliteta (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Weight | 17,5 |
| Porodica procesora | Intel® Xeon® |
| Ean | 3831130188316 |
| Grade | A kvaliteta |
| HDMI | 0x |
| Bluetooth | Ne |
| Kapacitet | 240GB + 4TB (2+2) |
| Maximum memory | 64 GB |
| Sku | ILTS3E51K40 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Processor | Intel Xeon E5 1620 v2 (3.70GHz / Turbo boost 3.90GHz) |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Xeon® |
| Filter memory | 32 GB |
| Memory | 32 GB |
| Disk | 240 GB + 4TB (2+2) |
| Filter graphics | NVIDIA |
| Graphic card | Nvidia Quadro K4000 |
| Optical unit | da |
| Card reader | da |
| Wifi | ne |
| Oper system | Bez OS (licenca Windows 10 Pro) |
| Product condition | Obnovljeno |
| Webcam | ne |
| VGA | 0x |
| DVI | 1x |
| DisplayPort | 2x |
| USB | 12x |
| Thunderbolt | 0x |
| Addons | 5x Audio, 1x Serialport |
| Ram type | DDR3 DIMM |
| Hdd type | NVME SSD + SATA HDD |
| Usb c | 0x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | neyes |
| Manufacturer name | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer address | 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. |
| Manufacturer country | Kina |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | Lenovo Tehnički Regulatorni Tim |
| Manufacturer address eu | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Manufacturer country eu | Slovačka |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.