Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
ILTM7QG2I54DF
A kvaliteta (više na linku)
1 god.
Ovaj proizvod je rasprodan
| Weight | 1,25 |
| Porodica procesora | Intel® Core™ i5 |
| Grade | A kvaliteta |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 512GB |
| Instalirani operacijski sustav | No OS Installed - Win11P COA |
| Maximum memory | 64 GB |
| Sku | ILTM7QG2I54DF |
| Manufacturer | Lenovo |
| Processor | Intel® Core™ i5-11400T / 1-3 GHz / Turboboost 3.7 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ i5 |
| Filter memory | 16 GB |
| Memory | 16 GB |
| Disk | 512 GB |
| Filter graphics | INTEL |
| Graphic card | Intel® UHD Graphics 730 |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Wifi | da |
| Oper system | No OS Installed - Win11P COA |
| Product condition | Obnovljeno |
| Webcam | ne |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 1x |
| USB | 5x |
| Thunderbolt | 0x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | DDR4 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 1x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | neyes |
| Manufacturer name | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer address | 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. |
| Manufacturer country | Kina |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | Lenovo Tehnički Regulatorni Tim |
| Manufacturer address eu | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Manufacturer country eu | Slovačka |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.