Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
P220S1TB25
Novi proizvod
3 god.
Ovaj proizvod je rasprodan
![]() |
||
| Proizvođač | PATRIOT MEMORY | |
| Proizvođačev broj | P220S1TB25 | |
| Marketing opis | |
| Patriot's P220 is featuring the SATA III controller and SATA II backwards compatibility. With the Next-Gen Performance and SATA2.5" form factor SSD is truly designed to easily store everything you need in one space. P220 offers strong performance with more storage than ever of up to 2TB. With SEQ Read and Write Speeds of up to 550 MB/s and 500 MB/s, along with Random Write speeds of up to 50K IOPs, the P220 can offer strong performance for any workspace at an excellent price-performance rate. Featuring the best-in-class components and rigorous tests during production. The P220 is the perfect storage solution for any workspace and user that needs the right speed and capacity for the day ahead of them. | |
| Značajke proizvoda | |
|
|
| Atributi proizvoda | |
| Product Description | Patriot P220 - SSD - 1 TB - SATA 3Gb/s |
| Type | Solid state drive - internal |
| Capacity | 1 TB |
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | SATA 3Gb/s |
| Data Transfer Rate | 300 MBps |
| Features | Latest SATA 3 controller, S.M.A.R.T health information support, TRIM support |
| Dimensions (WxDxH) | 6.99 cm x 10 cm x 0.7 cm |
| Weight | 46 g |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
Trenutno nema recenzija korisnika.