Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
991-000557
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 20 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Gray/Blue |
| Težina | 2.25 kg |
| Sučelje | USB |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Kompatibilni proizvodi | PlayStationSony Playstation 3\Sony Playstation 4\Sony Playstation 5\PC |
| Device Type | Gaming Wheel with Pedals |
| U pakiranju | Strujni adapterPriručnikPedal Control Box |
| Vrsta | Vanjski |
| Širina (mm) | 300 mm |
| Visina (mm) | 317 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 432 mm |
| Bruto težina (kg) | 7.93 kg |
| Neto težina (kg) | 7 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.59 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206132467 |
| Težina kartona | 0.9 kg |
| Težina plastike | 0.03 kg |
| Length (mm) | 278 mm |
| Značajke | LED IndicationDual MotorsPressure SensitivityHall-effect Steering SensorOverheat Safeguard900 degrees lock-to-lockNonlinear brake pedalPatented carpet grip systemTextured heel gripSelf-calibrating |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator |
| Tehnologija spajanja | Cable |
| Name | Driving Force G29 |
Trenutno nema recenzija korisnika.