Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
991-000539
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 4 raspoloživa (kod dobavljača)
| Tehnologija | Mechanical |
| Boja | Crna |
| Sučelje | USB |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Kompatibilni proizvodi | Sony Playstation 4\Sony Playstation 5\PC |
| Accessory Name New | G29 Racing Wheel and Pedals |
| Device Type | Gaming Wheel with Pedals |
| Vrsta | Vanjski |
| Širina (mm) | 300 mm |
| Visina (mm) | 322 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 436 mm |
| Bruto težina (kg) | 8.25 kg |
| Neto težina (kg) | 7.5 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.6 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206129825 |
| Težina kartona | 0.5 kg |
| Težina plastike | 0.25 kg |
| Značajke | Dual MotorsHall-effect Steering SensorOverheat SafeguardNonlinear brake pedalPatented carpet grip systemTextured heel gripSelf-calibrating |
| Tehnologija spajanja | Wired |
| Komplet sa | G435-BLACK-USB |
Trenutno nema recenzija korisnika.