Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
960-001530
Novi proizvod
6 - 10 radnih dana
Logitech 960-001530, 8,5 MP, 4096 x 2160 pikseli, 4K Ultra HD, 60 fps, 4x, Poklopac za kameru
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Boja proizvoda | Grafit |
| Visina | 61,6 mm |
| Širina | 98 mm |
| Dubina | 52,2 mm |
| Dubina ambalaže | 141 mm |
| Visina ambalaže | 68 mm |
| Težina paketa | 362 g |
| Širina ambalaže | 136 mm |
| Priloženi kabeli | USB Type C |
| Baterije uključene | N |
| Plug and Play | Da |
| LED indikatori | Da |
| Ugrađeni mikrofon | Da |
| Tip senzora | CMOS |
| Ugrađena bljeskalica | N |
| Duljina kabela | 1,5 m |
| Napajanje preko USB-a | Da |
| Digitalni zum | 4x |
| Količina | 1 |
| Tip ambalaže | Kutija |
| Materijal kućišta | Aluminij |
| Sučelje | USB |
| Maksimalna razlučivost videozapisa | 4096 x 2160 pikseli |
| Automatski fokus | Da |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Tip montaže | Kopčica |
| Mogućnost zumiranja | Da |
| Podržani Windows operativni sustavi | Da |
| Podržani Linux operativni sustavi | Da |
| Minimalna RAM memorije | 2000 MB |
| Podržani Mac operativni sustavi | macOS |
| Težina (sa stalkom) | 176 g |
| Dijagonalno vidno polje | 90° |
| Broj mikrofona | 2 |
| Megapiksela | 8,5 MP |
| Raspon prijema mikrofona | 1,2 m |
| Maksimalni broj sličica u sekundi | 60 fps |
| Vrsta HD kamere | 4K Ultra HD |
| Kamera za privatnost | Da |
| Vrsta privatnosti | Poklopac za kameru |
| Certifikati o održivosti | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Usklađenost s održivošću | Da |
| BeamForming | Da |
| Materijal leće | Staklo |
| Broj načina rada vidnog polja | 3 |
Logitech 960-001530. Megapiksela: 8,5 MP, Maksimalna razlučivost videozapisa: 4096 x 2160 pikseli, Vrsta HD kamere: 4K Ultra HD. Sučelje: USB, Boja proizvoda: Grafit, Tip montaže: Kopčica. Podržani Mac operativni sustavi: MacOS, Other operating systems supported: ChromeOS. Certifikati o održivosti: CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC). Širina: 98 mm, Dubina: 52,2 mm, Visina: 61,6 mm
Trenutno nema recenzija korisnika.