Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
RX4090-17EU31
Novi proizvod
3 - 5 radnih dana
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (AX211/RZ608) |
| Processor | Intel Core i9-14900HX |
| Screen size | 17 inch |
| Operating system | nOS |
| RAM Capacity | 32 GB |
| Storage Type | eMMC |
| Screen matrix type | WVA |
| Max. screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 240 Hz |
| Screen type | Non-touch |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Screen aspect ratio | 16:10 |
| Maximum screen brightness | 350 nits |
| Qty. processor cores | 24 |
| CPU MAX SPEED | 5.8 GHz |
| Video card vendor | Nvidia |
| Video card type | Discrete |
| SSD storage capacity | 1 TB |
| M.2 SSD interface standard | M.2 |
| Intel processor generation | 14th |
| Laptop class | Gaming |
| Series of the discrete graphic card | GeForce RTX 4090 |
| Video card capacity | 16 GB |
| 2.5 Gigabit Ethernet Port | 1 |
Trenutno nema recenzija korisnika.