Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
20002981
Novi proizvod
Ovaj proizvod je rasprodan
| Podržani sigurnosni algoritmi | WPA2 |
| Broj uključenih proizvoda | 1 kom |
| MIMO | Da |
| Boja proizvoda | Bijelo |
| Visina | 63 mm |
| Širina | 254 mm |
| Dubina | 191 mm |
| Dubina ambalaže | 310 mm |
| Visina ambalaže | 72 mm |
| Težina paketa | 1,14 kg |
| Širina ambalaže | 244 mm |
| brzine prijenosa podataka putem Ethernet LANa | 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi standarde | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Priloženi kabeli | Vlakno, LAN (RJ-45) |
| 4G | N |
| Ethernet LAN veza | Da |
| Mrežni standard | IEEE 802.3bz |
| 3G | N |
| USB priključak | Da |
| Broj Ethernet LAN (RJ-45) priključaka | 4 |
| Strujni adapter isporučen uz proizvod | Da |
| Wake-on-LAN spreman | Da |
| Vodič za brzu instalaciju | Da |
| Tip proizvoda | Stolni usmjerivač |
| Tehnologija kabliranja | 10/100/1000Base-T(X) |
| Puni dostrani ispis | Da |
| Ethernet WAN | Da |
| DSL WAN | N |
| DHCP poslužitelj | Da |
| Indikacijska lampica | Da |
| Network address translation (NAT) | Da |
| Vrsta napajanja | AC |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Da |
| Vrhunski Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ugrađeni procesor | Da |
| Vatrozid | Da |
| Wi-Fi pojas | Dvofrekvencijski (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Vrsta Ethernet LAN sučelja | Gigabit Ethernet |
| Utor za SIM karticu | N |
| Kompatibilnost s 3G/4G USB modemom | N |
| WLAN brzina prijenosa podataka(maks) | 3600 Mbit/s |
| WLAN brzina prijenosa podataka (prvi pojas) | 1200 Mbit/s |
| WLAN brzina prijenosa podataka (drugi pojas) | 2400 Mbit/s |
| Broj USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A priključaka | 2 |
| Dinamički DNS (DDNS) | Da |
| Vrsta WAN veze | RJ-45 |
| 5G | N |
| MU-MIMO tehnologija | N |
| Poslužitelj medijskih sadržaja | Da |
Trenutno nema recenzija korisnika.